TERMINATOR
PART  NO.
PICTURE
DESCRIPTION
PRICE
PART  #
1.1004021
...FRNR-1/2,    FLNR-1/2
1/2 - AMP  TIME  DELAY  FUSE
1.1004036
F25DT25
25 - AMP  TIME  DELAY  FUSE
FLNR-25       FRNR-25
1.1004049
F05DT25
5 - AMP  TIME  DELAY  FUSE
FLNR-5        FRNR-5
PART  #
1.1004500A
  S271-K1/2
1 - POLE  CIRCUIT  BREAKER
1/2 - AMP
 
PART  #
1.1006003
YELLOW  SAFETY  CORD   (WITHOUT  JACKS)
SJO-2C  CORD.    .285"  DIA.
.
PART  #
1.1009000
574301
DAYTON
4" VENT  FAN   - 3600  RPM
115 - VOLT
 
PART  #
1.1009000A
5743012
4"  VENT  FAN   -1800  RPM
115 - VOLT
 
1.100900C
FAN0003B
5743012C
FAN  CORD   RECEPT.   WITH  24"  LEADS  
PART  #
1.1009001
546418
3-1/8"   VENT  FAN   WITH  LEAD  WIRES
115 - VOLT       METAL  HOUSING
SAVE
$ $ $
PART  #
1.1010001A
     .ABW210-G
GREEN   RESET  PUSH  BUTTON
1-NO.  MOM.    CONTACTS    TW-C10
 
PART  #
1.1010005
ESPOF703

NOW  BLACK
IN  COLOR
    .BES-517-1605-QNS
PROXIMITY  SWITCH     5-mm
10-30 VDC       NPN-NO         16-FT.  LEADS
FOR  MTG.  SCREWS  SEE:  3005008
 
PART  #
1.1010005A
   .NBNS-F7-EO-5M
PROXIMITY  SWITCH
10-30 VDC        NPN-NO        16-FT  LEADS
SAVE
$ $ $
PART  #
1.1010006
SW2X894
EPB00172
172
SP - NO     PUSH  BUTTON
15/32  THREADS,     FITS  1/2"  HOLE,      SCREW  TERMINALS
SAVE
$ $ $
PART  #
1.1010007
11664A
EMA07803
..8832-K6
TOGGLE  SWITCH   (AUTOMATIC / MANUAL)
ON - OFF - MOM.
6  SCREW  TERMINAL,  FITS  1/2"  HOLE
 
PART  #
1.1010011
SW2X464
ETP10011
2FA54-73
TOGGLE  SWITCH    PRINT START / PRINT FINISH
(POWER  ON / OFF)
SPST      2  SCREW  TERMINAL        FITS   1/2"  HOLE
 
PART  #
1.1010012
ERPGM503
BES-516-357-BO-C6
12 - mm  ROUND   PROXIMTY  SWITCH
NPN - NO
 
PART  #
1.1010040
    .AYW401-R
RED  EMERGENCY  STOP  PUSH  BUTTON
22-mm,      1-NC  CONTACT  #TW-CO1
SAVE
$ $ $
PART  #
1.1010204
 RY22S-U-DC24V
2 - POLE   MINITURE   CONTROL  RELAY
24 - VDC           3-AMP RATED       8 - PIN
PART  #
1.1010205
  RY22S-U-120
MINITURE  CONTROL  RELAY
120 - VAC,           5 - AMP  RATED    8-PIN
 
PART  #
1.1010207
 RY42S-UL-AC110 
4 - POLE    MINITURE  CONTROL  RELAY
WITH  LED
 
PART  #
1.1010208
EAL-110
14 - PIN  RELAY  BASE  
PART  #
1.1010223

10 - 30 VDC
...IMFEFECTOR   .IFS203TAA
12 - mm  ROUND   PROXIMITY  SWITCH
USED  WITH  CABLE  1.1010224
 
PART  #
1.1010223A

4 - PIN  CONNECTION
BES-M12ML-NSC-40F-SO46-002
12 - mm  ROUND   PROXIMITY   SWITCH
10-30 VDC,       NPN-NO
USED  WITH  CABLE  1.1010224A
 
PART  #
1.1010224
....IMFEFECTOR   .E18010
4  WIRE  PROX.  SWITCH 2 - METER  CABLE
USED  WITH  PROX.  SWITCH  1.1010224
 
PART  #
1.1010024X
IMF  EFECTORE18011
4  WIRE  PROX.  SWITCH 5 - METER  CABLE
 
PART  #
1.1010224A
BKS-B19-3-YEL-03
4  WIRE  PROX.  SWITCH   5 - METER  CABLE
USED  WITH  PROX.  1.1010223A
 
PART  #
1.1013005
RED  INDICATOR  LIGHT
28-VDC,       6"LEADS
 
PART  #
1.1017157
  .M2113TFW01
3 - POSITION  GREEN  LITED  TOGGLE  SWITCH
 5 - SOLDER  PINS,      SILVER  CONTACTS
ON - OFF - ON,     3 - POSITION
 
PART  #
1.1017157BC
SEE PICTURE
BELOW
  .M2113TCFW01
BI - COLOR    LITED  TOGGLE  SWITCH
ON - OFF - ON,     3 - POSITION.       6 - SOLDER  PINS
 
PART  #
1.1017158BC
SEE  PICTURE
BELOW
  .M211TCFW01
BI - COLOR   LITED  TOGGLE  SWITCH
ON - NONE - ON,   2 - POSITION,    6 - SOLDER  PINS
 
PART  #
1.1017158R
  .M2112TCW01
2 - POSITION  RED LITED  TOGGLE  SWITCH
5  SOLDER  PINS,     SILVER  CONTACTS
ON - NONE - ON,      SPDT,   2  POSITION
 
PART  #
1.1017158G
SEE  ABOVE
PICTURE
.M2112TFW01
2 - POSITION  GREEN  LITED  TOGGLE  SWITCH
5  SOLDER  PINS,       SILVER  CONTACTS
ON - NONE - ON
 
PART  #
1.1017159
M02011SS1W01-CH
PUSH  BUTTON  SWITCH
.394  DIA.  SCREW  ON  GRAY  CAP.....1/4 - 40  THREADS
ON - (ON)
 
PART  #
1.1017259
MITSUBISHI   .F2-40BL
3.6 - volt   BATTERY
 
PART  #
1.1018000

FOR  SAFETY  CORDS
  285L
SAFETY  PLUG - MALE
FOR  LARGE  .375"  OD  CABLE
FOR  YELLOW  SAFETY  CORD SEE:  1.1006003
 
PART  #
1.1018000A
280
SAFETY  PLUG - MALE
FOR  SMALLER  .295"  OD  CABLE
 
PART  #
1.1018001
116321B
128
INLINE  FEMALE  SAFETY  RECEPTICALE
 
PART  #
1.1018001A
121
INLINE  FEMALE  SAFETY  RECEPTICALE
 
PART  #
1.2001000
1/4"  BLACK  AIR  TUBING
   SOLD  BY  THE:  100  FOOT  PACKAGE  ONLY
 100  FOOT
PACKAGE
PART  #
1.2001000A
04402
1/4"  CLEAR  AIR  TUBING
  SOLD  BY  THE100  FOOT  PACKAGE  ONLY
 100  FOOT
PACKAGE
PART  #
1.2001001
5/32  BLACK  AIR  TUBING
  SOLD  BY  THE:  100  FOOT  PACKAGE  ONLY
 100  FOOT
PACKAGE
PART  #
1.2001002
3/8"  BLACK  AIR  TUBING  
PART  #
1.2001002A
3/8"  CLEAR  AIR  TUBING
SOLD  BY  THE  FOOT
 
PART  #
1.2001003
04402C
1/2"  CLEAR  AIR  TUBING
SOLD  BY  THE  FOOT
 
1.2001080 . 1/4"  RED  AIR  TUBING  
PART  #
1.2003004
ALKON...AQ69-PS-5/32X2
MALE  SWIVEL  ELBOW   AIR  FITTING
5/32"  TUBING,        1/8"  NPT
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2003005
ALKON
MALE   (NON - SWIVEL)   ELBOW
1/4"  TUBING           1/8"  NPT
 
PART #
1.2003005A
   . KQL07-34S
MALE  SWIVEL  ELBOW  AIR  FITTING
1/4"  TUBING            1/8"  NPT
 
PART  #
1.2003008
ALKON    .AQ69-PS-8X6
90  DEGREE  SWIVEL  ELBOW  AIR  FITTING
1/2"  TUBING            3/8"  NPT
 
PART  #
1.2003014
Y90602LB
ALKON    .AQ69-PS-4X4
90  DEGREE  SWIVEL   ELBOW  AIR  FITTING
1/4"  TUBING              1/4"  NPT
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2003021
KQT03-00
5/32  UNION  TEE
PART  #
1.2003022
ALKON     . AQ62-P-4
UNION  CONNECTOR  FOR   1/4"  TUBING
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2003023
ALKONAQ68-P-5/32X0
CONNECTOR        5/32  TUBING,             10-32  THREADS
 
PART  #
1.2003024
PBF532UY
ALKON    . AQ89-P-5/32
"Y"  CONNECTOR  FOR    5/32"   TUBING
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2003024
KQU03-00
5/32"  Y - CONNECTOR
 
PART  #
1.2003031

10 - 32  THREADS
5/32"  TUBING
ALKON
90  DEGREE  SWIVEL  ELBOW  AIR  FITTING
USED  WITH  FLOW  CONTROL   2018011 
 
PART  #
1.2003060
ALKON    . AQ62-P-6
UNION  CONNECTOR  FOR    3/8"   TUBING
SAVE
$ $ $
PART  #
2003086
1/4"   Y  -  CONNECTOR
PART  #
1.2003146
Y90602LB
90  DEGREE  SWIVEL  ELBOW  AIR  FITTING
3/8"  TUBING,         1/8" NPT
1.2003162
1/4  TO  5/32  PLUG  REDUCER
PART  #
1.2009001
  TRD-MFI-5X2-HC
10 - COLOR  INDEX  LIFT  AIR  CYLINDE
5"  BORE,   2"  STROKE
ADJUSTABLE  CUSHION  BOTH  END,   3/8"  NPT  PORTS
.
1.2009016
SEE:  1.2009016A
FORK  CLEVIS  CYLINDER .
PART  #
1.2009016A

DBL ACTING  BUMPERS
1-1/16"  BORE, 
3"  STROKE
   . BF-093-DB
FORK  CLEVIS  CYLINDER
1.25"  SQUARE  FRONT  MTG.  BLOCK
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2009023
MITY  TIKE
BLACK  AIR  CYLINDER WITH  BARBED  END  ON  SHAFT
3/4"  BORE,        1.5"  STROKE
BLACK  IN  COLOR,    10-32  THREADED  PORTS
USED  WITH  1.8010005  NYLON  FOOT
 
1.2009023K O-RING   REPAIR  KIT  FOR  2009023  
PART  #
1.2009315
092005CC
W / 7/8-14  THREADED
STEEL  MTG. HEAD  CAP

31"  STROKE  CYLINDER   DBL.  ACTING
3/8"  ROD,     1-1/8  BORE,    3/8 - 24  THREADED  SHAFT
REPLACED  BY  A  MUCH  BETTER  CYLINDER  :  1.2009315A
WITH  3"  EXTENDED  SHAFT
PART  #
1.2009315A
PSCOA531
S4504
W / 7/8-14  THREADED 
STEEL  MTG. HEAD  CAP
OAL = 34-3/4"

31"   STROKE  CYLINDER  DBL.  ACTING
1-1/8"  BORE;      3/8-24  THREADED  SHAFT
WITH  3"  EXTENDED  SHAFT
USED  WITH  7/8-14  JAM  NUT    3003013
PART  #
1.2010071
    .VQZ2151-5LO-X64
24 - VDC  SOLENOID  VALVE
BASE  MTG.     15 - mm  WIDE,        100  PSI  MAX
 
PART  #
1.2010072
VQZ2151-3L
120 - VOLT  SOLENOID  VALVE
 
PART  #
1.2010042

100   PSI  MAX.
.VQZ3151-3LO
120 - VOLT  SOLENOID  VALVE
2-POSITION,     BASE  MTG.       18-mm  WIDE
 
PART  #
1.2010071B
.VUSQZ25-02N7TC
SOLENOID  VALVE  BLOCK (VQZ2000)
USED  WITH  SOLENOID  VALVE    1.2010071
USED  WITH  PLASTIC  MUFFLER   1.2010071M
USED  WITH  FITTING  1.2010071B25
 
PART  #
1.2010071B15
5/32"  TUBING  AIR  FITTING
 
PART  #
1.2010071B25
1/4"  TUBING  AIR  FITTING
 
PART  #
1.2010071C
    .VQZ2151K-3LO-X64
120 - VOLT  SOLENOID  VALVE
BASE  MTG.         15-mm  WIDE
 
PART  #
1.2010071M
AN203-N02
WHITE  PLASTIC  MUFFLER
1/4"   NPT
 
PART  #
1.2011010
  .JMFH-5/2-D-2-C (151852)
5/2  AIR  INDEX  SOLENOID  VALVE
2 - 10 BAR,        30 - 145  PSI
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2014000
MOSIER
1/4"  NPT   MUFFLER
 
PART  #
1.2014008
3/4"  NPT  MUFFLER  
PART  #
1.2017145
56C-17-111CA
3  WAY  VALVE
SAVE
PART  #
1.2018001
   .RFC-1/8-PK
FLOW  CONTROL  VALVE    1/8"  NPT
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2018011
CLIPPARD    .MTV-4
4 - WAY  TOGGLE  AIR  LOCK  VALVE 
10-32  NPT  AIR  PORTS
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2018121
INA14-309
PANEL  MTG.  FLOW  CONTROL
1/4"  TUBING
 
PART  #
1.2019000
76201010
..ROO-02-G00
REGULATOR  WITH   0 - 160  PSI   GUAGE
1/4"  NPT   AIR  PORTS
1/8"  NPT   PORT  FOR  AIR  GUAGE
 
PART  #
1.2019002
..GRP-95-227
0-160  PSI   AIR  GUAGE
1/8"  NPT 
 
PART  #
1.2019003
..GRP-95-229
0-160  PSI   AIR  GUAGE
2"  DIA.
 
PART  #
1.2019004
..ROO-02-OOO
REGULATOR   WITHOUT  GUAGE
0-160  PSI,        24-CFM,        1/4"  NPT
 
PART  #
1.2019047
.4338-04
5 - MICRON  AIR  FILTER
FOR  3/4"  REG./FIL.
 
PART  #
1.2019055
1438-01
5 - MICRON  AIR  FILTER
FOR  1/2"  REG./FIL.
PART  #
1.2020000H4
   .C73B-4AK-QD3-RMG-QON
REG. / FILTER - LUBRICATOR  COMB.  UNIT
1/2"  NPT
USED  WITH  REPLACEMENT  FILTER  1.2019055
SAVE
$ $ $
PART  #
1.2020003B
   .C74A-6AK-QD3-RMG-QDN
REG - FILTER- LUBRICATOR  COMB.  UNIT
3/4"  NPT             NO-GUAGE
USED  WITH  FILTER  1.2019047
 
PART  #
1.3001005
1/4  - 20  X  1/2"  BUTTON  HEAD  BOLT  
1.3001016
SB13206
6 - 32  X  3/8         BUTTON  HEAD  BOLT
PART  #
1.3006008
3/8  X  1-3/4"  SHOULDER B0LT  
PART  #
1.3006014
5/16  X  1"      SHOULDER  BOLT  
PART  #
1.3006048
1/2"  X  1-1/2"  SHOULDER  BOLT  
PART  #
1.3009073
SC061632
3/8 - 16  X  2"  SOCKET  CAP  BOLT
FULL  THREAD
PART  #
1.3009174
METRIC  SOCKET  CAP  BOLT  
PART  #
1.3010008
5/16 - 18  X  3/4  FLAT  SOCKET  HEAD  BOLT
PART  NO.
PICTURE
DESCRIPTION
PRICE
PART  #
1.3012003
3/8 - 16  ELASTIC  STOP  NUT  
PART  #
1.3013007
3/8 - 16  HEX  NUT  
PART  #
1.3013014
3/8 - 16  JAM  NUT  
1.3013015
JN-0624
3/8 - 24  JAM  NUT  
PART  #
1.3013023
JN-0820
1/2 - 20  JAM  NUT  
PART  #
1.3013031
JN-1216
3/4 - 16  JAM  NUT
USED  WITH  HEAD  SHOCKS
PART  #
1.3013106
  3/8 - 16  KEY LOCKING  INSERT
PART  #
1.3023010
CF16-05
CF-1-SB
1"  CAMFOLLOWER  BEARING
PART  #
1.3023012

.875"  DIA.  STUD
 CCFH-1-1/2-SB
1 - 1/2"  CAMFOLLOWER  BEARING
HEAVY  DUTY &  SEALED    ALLEN  SOCKET  FITTING
PART  #
1.3033012A
CF-1-1/2-SB
1 - 1/2"  CAMFOLLOWER  BEARING
LIGHT  DUTY  SHAFT  &  SEALED          ALLEN  SOCKET  FITTING
PART  #
1.3023025
1/2  X  3/4  X  5/8  BRONZE  FLANGE  BUSHING  
PART  #
1.3025001
SASL-3/4 X 1P
3/4"  BORE  INDEXER  SHOCK  ABSORBER
1"  STROKE
USED  WITH   MTG.  LOCK  NUT     1.3025001A  (FRONT)
USED  WITH   MTG.  LOCK  NUT     1.3025000A  (REAR)
USED  WITH  STOP  COLLAR           1.8051259
USED  WITH  REDUCER  BUSHING  1.9050260
SAVE
$ $ $
PART  #
1.3025000A
INDEXER  SHOCK  MTG.  LOCK  NUT
2-1/2 - 12  UN2B  THREADS
PART  #
1.3025001A
3136-09005
INDEXER  SHOCK  MTG.  LOCK  NUT
1/34 - 12  UN2B  THREADS
SAVE
$ $ $
PART  #
1.3025002

USED  WITH  3013031
NRB075
CARRAIGE  SHOCK  ABSORBER
3/4 - 16  THREADS     1/2"  STROKE
 
PART  #
1.3025002A

USED  WITH  3013031
SC-300
CARRAIGE  SHOCK  ABSORBER
3/4-16  THREADS,      1/2"  STROKE
SAVE
$ $ $ 
PART  #
1.3025002E

USED  WITH  3013031
EFDYN   EFMA-20-16-C
ADJUSTABLE   CARRAIGE  HEAD  SHOCK
3/4 - 16  THREADS           1/2"  STROKE
 
PART  #
1.3032001
FEMALE   LOCK  LEVER
3/8 - 16  THREADS
 
PART  #
1.3032009
KL051859
5/16 - 18  X  .59  LOCK  LEVER  
PART  #
1.3033001
KNURLED  KNOB   (BLIND  HOLE)
3/8 - 16  THREADS         1 - 3/4"  DIA.
SAVE
$ $ $
PART  #
1.3033087
GH431
FRAME  HOLDER  CLAMP
PART  #
1.3033090
84915A43
RETRACTABLE  SPRING  PLUNGER
1/2 - 13  X  5/8  THREADS
 
PART  #
1.3034001
5/16  FEMALE  ROD  END
PART  #
1.3034002
3/8 - 24  FEMALE  ROD  END
W / O  GREASE  ZERK
SAVE
PART  #
1.3034003
RE06SR
3/8 - 24  MALE  ROD  END
W/O  GREASE  ZERK,      RIGHT  HAND  THREADS
 
1.7001002 1-1/8"  GROMENT
PART  #
1.7006000
  SSR-20
STRAIN  RELIEF  BUSHING
 
PART  #
1.7006000T2
STRAIN  RELIEF  BUSHING  TOOL
 
PART  #
1.7017000
54-1199
MOBIL
10 - wt  NON - DETERGENT  AIR  TOOL  OIL
1 - QUART
 
PART  #
1.7017018
1- QT.  VACTRA  OIL
1.7018017
54-1200-5
BLACK  LITHIUM  GREASE
14 - OZ  TUBE  FOR  GREASE  GUN
 
PART  #
1.7018017A
54-1200-6
WHITE  LITHIUM  GREASE
16 - OZ  CAN
 
PART  #
1.7025004
SNAP  IN  HANDLE  PLUG  
PART  #
1.8010005-
40217

FOR  BARBED  END
CUP  WASHER   (NYLON  FOOT)
USED  WITH  VQARIOUS  CLAMP
AND  AIR  CYLINDERS
SAVE
$ $ $
PART  #
1.8010005-
             25
AERO
CUP  WASHER  (NYLON  FOOT)
BAG  OF  25
 
PART  #
1.8051259
3136-34010
SHOCK  STOP  COLLOR
FOR  3/4"  SHOCK  # 3025001
 
1.8080132   WASHER  
PART  #
1.8080135
AERO
SQ. / FLD.   BAR  CLAMP
WITH   1.3033001  KNURLED  KNOB
WITH   1.8010005  NYLON  FOOT
SAVE
$ $ $
PART  #
1.8080135A
AERO
SQ. / FLD.  BAR  CLAMP
WITH  DK-25  FINGER  FLUTTED  KNOB
FOR  REPLACEMENT  NYLON
FOOT  SEE:   1.8010005
SAVE
$ $ $
PART  #
1.8080160
AERO
52"  SAFETY  CORD
 
PART  #
1.8090056
1.8090057X
N / S   MICRO  ADJ.  SCREW  ASSEMBLY
3/8 - 24  THREADS
SAVE
$ $ $ 
PART  #
1.8090057Y
E /W   MICRO  ADJ.  SCREW  ASSEMBLY
3/8 - 24  THREADS
SAVE
$ $ $ 
PART  #
1.8090061
FLOW  CONTROL  ASSEMBLY
(2)  90-DEGREE  SWIVEL  ELBOWS  FOR  1/4"  TUBING
 
PART  #
1.8090061A
FLOW  CONTROL  ASSEMBLY
3/8"  TUBING
 
PART  #
1.8090144
8010003B
A.E.R.O. 
SCREEN  HOLDER  KNOB  ASSEMBLY
WITH  3/8 - 16  X  2.5"  STUD
 
PART  #
1.809145
CYLINDER   PIVOT  BRACKET
1/2 - 20  THREADS
 
PART  #
1.8121252C
CHARLIE  CHAN
CAPTURE  CLEVIS
3.995"   WIDE
USED  WITH  1-1/2"  CAMFOLLOWER   1.3023012
 
PART  #
1.8362408
CASTING  FOR  REGISTRATION BEARINGS
5/8"  HOLES
PART  #
1.9050260
SHOCK  REDUCER  BUSHING
USED  WITH  SHOCK   3025001
 
PART  #
1.9080215
LIFT  SPRING  (FOR  10 COLOR)
2.75"  LONG  X  1-3/8"  DIA.
 
PART  #
1.9150361
COMP TABLE   LIFT  SPRING
PART  #
1.9362169
CHARLIE  CHAN
18"  SQUEEGEE - FLOOD  BAR  MTG.  BAR
SAVE
$ $ $
FLO-BR..
FLOOD  BARS       SAVE  $ $ $
FITS  ANY  MACHINE  WITH   A  1"  HOLDER  BAR
ALL  OTHER  SIZES  AT  1.85  PER  INCH
12" = 

16" = 

18" = 

SQ-HLD..
2 - PC.  SQUEEGEE  HOLDER   SAVE    $ $ $
FITS  ANY  MACHINE  WITH  A  1"   HOLDER  BAR
ALL  OTHER  SIZES  AT  3.15  PER  INCH
12" = 

16" = 

18" = 

43-WT-
16"  WING  TIP  FLOOD  BAR
WITH  STAINLESS  STEEL  BLADE  ATTACHMENT
12"  @  64.00                      18"  @  73.00
12" = 

16" = 

18" = 

PALLETS
10"  WIDE  X  22"  LONG
12"  WIDE  X  22"  LONG
16"  WIDE  X  22"  LONG
18"  WIDE  X  22"  LONG
 
POCKET
PALLET
3 - 1/2"  WIDE  POCKET  PALLET
 
PALLET
RUBBER
"THE  BEST"
1/8"  PALLET  RUBBER
48"  WIDE
 
PART  #
DSP1630
DOUBLE  SLEEVE  PALLET
 
PALLET
  ADHESIVE
1357
1 - QT. PALLET  ADHESIVE
 

SE-S60
SE-S70
SE-S75
SE-S80
60  DURO  SQ.  RUBBER - ORANGE
70  DURO  SQ.  RUBBER - YELLOW
75  DURO  SQ.  RUBBER - 
80  DURO  SQ.  RUBBER - BLUE
3/8  X  2
144"  ROLS

 

TLSB
TRI - LOCK  STOP  BLOCK
 

Return Home